Festiwal Bennigton Garlic Fest

Festiwal Bennigton Garlic Fest

Festiwal Bennington Garlic Fest

Festiwal Bennigton Garlic Fest

Impreza ta odbywa się pierwsze i drugiego września każdego roku.

Dołącz do miłośników czosnku z całej Ameryki i nie tylko Ci którzy przychodzą próbować jedzenia i rzemiosła od setek różnych dostawców, a wszystko to zrobione z – zgadłeś – czosnku i ziół!

Wszystko, od lodów czosnkowych po galaretkę czosnkową, marynowany czosnek, pieczony czosnek, warkoczyki czosnkowe i, oczywiście, zwykłe czosnkowe cebule każdej odmiany będą dostępne do pobierania próbek i zakupu, wraz z demonstracją sadzenia i oplatania i gotowania.

Dla ambitnych ogrodników, hodowców czosnku, miłośników czosnku lub tych, którzy szukają fajnego sposobu na spędzenie letniego dnia Vermont, impreza obiecuje coś dla każdego.

Dla najmłodszych będzie malowanie twarzy, nadmuchiwane skoki zabawy i inne wspaniałe zajęcia dla dzieci. Poświęć trochę czasu na wędrówki po przestronnych trawnikach próbujących czosnkowych przysmaków i ciesz się świętem. Zrelaksuj się w ogródku piwnym i winnym Ramunto pod namiotem, słuchając muzyki na żywo przez dwa dni ! –  no tak się reklamuje następny festiwal czosnkowy…

A co możemy skosztować?

Czosnkowa fasolka szparagowa, marynaty z pieczywa i masła czosnkowego, zupy czosnkowe, nalewki czosnkowe, herbaty czosnkowe, czosnek w proszku, chrzan z czosnkiem, musztarda czosnkowa, wędzony czosnek i wiele wiele innych przysmaków.

No comments.